سلام چه خبر -وبی متفاوت ومتنوع و بروز
نویسنده : سروش

داوود احمدی نژاد نماینده ویژه رئیس جمهور در پدافند غیرعامل گفت: فساد بزرگ بانکی اخیر تنها یکی از پرونده هایی است که با دست خط جریان انحرافی دولت اتفاق افتاده است.

به گزارش خراسان داوود احمدی نژاد در همایش «از ادعای ولایت تا ولایت مداری» که به همت تشکل دانشجویی جامعه اسلامی دانشگاه فردوسی عصر روز گذشته در تالار دانشکده اداری و علوم اقتصاد برگزار شد فساد بانکی اخیر را تنها یکی از پرونده هایی برشمرد که با دست خط جریان انحرافی اتفاق افتاده است.

وی با بیان این که پرونده «فولاد خوزستان» را وی از ماه ها قبل به کمیسیون اصل ۹۰ گزارش داده بود ادامه داد: «فقط این ها که نیست ۱۰برابر اختلاس در ماجرای عذرخواهی ترکیه از ارمنستان و پرداخت غرامت انجام شده است!»

وی افزود: « و این یک مورد است، در قضیه ای که یک لوح از سفیر انگلیس گرفتند و درازای آن ۲ تا قول دادند، یکی این که آن نکاتی که درباره ایران کاوش شده هبه کنند به آن لوح تا آن کامل شود (می خواهم) ۱۰۰سال هم نشود»

وی ادامه داد: «ما ۳۲سال در برابر ترکیه طوری رفتار کردیم که تنش بین ما و ترکیه نباشد چون اهم و مهم است، ما گفتیم شیطان بزرگ را باید تکلیفش را روشن کنیم نه این که با جای دیگری درگیر بشویم. این ها در واقع آمدند درگیر کردند. بعد از این که گفت ترکیه از ارمنستان عذرخواهی کند، غرامت بدهد نمی دانید چه شد،چون همین اتفاقی که در این اختلاس شد ۱۰برابرش آن جا شد که آن را ساکت کنند.»

وی همچنین به تضاد ادعای ولایت مداری با رفتار و گفتار برخی مسئولان اشاره کرد و گفت: آنانی که به دنبال برگزاری جشن نوروز و جشن ۲۵۰۰ساله شاهنشاهی هستند چه سنخیتی با ادعای ولایت مدارانه دارند؟

داوود احمدی نژاد با تاکید بر این که شکوفایی و اعتبار برجسته کشور از برکت مکتب اسلام است نه مکتب ایرانی افزود: عزت ما از نظام ولایی است نه از مکتب ایرانی نماینده ویژه رئیس جمهور در سازمان پدافند غیرعامل در ادامه سخنان خود بذل و بخشش های جریان انحرافی، نفی اصالت حجاب، زیر سوال بردن ارزش حجاب در نشریه خاتون، عزل و نصب های نادرست و همایش ایرانیان مقیم خارج را از دیگر رفتارهای متضاد با اندیشه ولایت مداری برشمرد و تصریح کرد: این همه افراد فرهیخته و توانمند در کشور داریم چرا به جای این که آنها را جذب کنیم به دنبال ایرانیان مقیم خارج هستیم، اگر این ها به شما و کشورشان دل داشتند که فرار نمی کردند.

داوود احمدی نژاد توجه نکردن به فرمایشات رهبری را آفتی برای نظام دانست و اظهار داشت: مقام معظم رهبری ۳بار تذکر دادند و بعد کتبا و رسما نوشتند. وقتی می گویند نباشد پس نباید باشد.

وی در پاسخ به سوال یک دانشجو که پرسید «ولایت مداری رئیس جمهور را با توجه به جریان انحرافی، برکناری برخی وزرا و این که گفته اند رابطه من با مقام معظم رهبری رابطه پدر و فرزندی است را چطور ارزیابی می کنید» اظهار داشت: «مرز عقیده مهم است نه مرز مادی. امروز کسی در کنار ما قرار گرفته که آیات الهی را اشتباه بیان و تحلیل می کند، خودتان فکر کنید چه ارتباطی می تواند وجود داشته باشد، برخی از من می خواهند اسم ببرم ولی شما با یک اشاره باید متوجه شوید.»

به من گفتند چیزی درباره آن «آقا» نگو

داوود احمدی نژاد همچنین در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر سمت و مشاغل وی قبل از دوران ریاست جمهوری برادرش توضیح داد:« بعد از انقلاب وارد کمیته و سپاه شدم و افتخار می کنم سردار سپاه هستم. در دولت نهم بعد از این که دیدم عناصر نامطلوب در دولت نفوذ پیدا کرده اند با وجود این که نیاز مالی نداشتم وارد مجموعه بازرسی شدم اما به من گفتند به این «آقا» کاری نداشته باش و چیزی نگو ولی من گفتم اخلاقا و شرعا نمی توانم، گفتند پس جایی در بین ما نداری و برو! ولی بعد دیدند بد شد و گفتند برو پدافند الان هم می گویند چیزی درباره فلانی نگو.»نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:


موضوعات مرتبط: <-CategoryName->
برچسب‌ها: <-TagName->
آخرین مطالب